WITAJ NA OFICJALNEJ STRONIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POPOWIE::99 - 400 ŁOWICZ

17 stycznia 2013 19:21 | Aktualności

Bal karnawałowy

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno dzieci, jak i dorośli z niecierpliwością czekają na dobrą zabawę. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w tym roku w naszej szkole odbyła się w sobotę 12 stycznia. Zabawa rozpoczęła się polonezem odtańczonym przez uczniów z klasy VI, V, IV i III. Po tym pięknym tańcu Pani Dyrektor powitała wszystkich i zaprosiła do wspólnej zabawy. Oprawę muzyczną i wiele atrakcji zapewnił dzieciom Wodzirej - Arek. Jak co roku uczniowie przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć czarownice, dobre wróżki, urzekające księżniczki i wiele innych postaci. W trakcie balu odbył się konkurs na najciekawszy strój. Królową balu została Patrycja Haczykowska z kl. I, a królem – Piotr Kozmana z kl. II. Król i królowa otrzymali korony oraz maskotki. Jury przyznało również II i III miejsce za najciekawsze stroje. II miejsce zdobyła Roksana Gładka z kl. I i Maciej Więcławski z kl. II, natomiast miejsce III – Weronika Kosiorek z kl. „0" i Krystian Tomasik  z kl. II. Tu też nagrodami były maskotki. Największą  atrakcją był „Kosz szczęścia”, który udało się wylosować dziewczynce z kl. „0” – Angelice Mielcarz. Przyjechał również Święty Mikołaj z upominkami. Każde dziecko otrzymało kubek z łowicką wycinanką i adresem naszej szkoły. Rodzice przygotowali dla dzieci poczęstunek oraz prowadzili bufet, gdzie wszyscy mogli skosztować ciasta domowego wypieku czy napić się herbatki. Bal karnawałowy dostarczył dzieciom i ich rodzicom wielu przyjemnych wrażeń. Był to mile spędzony czas w gronie rodzinnym, a zarazem wspaniała integracja ze szkołą. Dzieci i rodzice pokazali, że chcą i potrafią się dobrze bawić.

Przeczytano: 382 razy.| Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia: